Hotely v Hals

Pokud hledáte ubytování v Hals a vyberete si jeden z mnoha hotelů v Hals, tak můžete očekávat velké množství služeb, mezi které patří většinou kompletní stravovací servis nebo recepce se směnárnou. Hotely v Hals vyšší kategorie nabídnou i pokojovou službu, lázeňské, kosmetické a relaxační služby nebo konferenční prostory.
Řadit dle:


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

1. Hals Hotel StarStarStar

Foto: Hals Hotel
Pokojů: 16
Hodnocení hostů
92 %

Hals Hotel is set in Hals and has a garden and a terrace. This 3-star hotel offers a shared lounge. Both free WiFi and private parking are accessible at the hotel. Certain rooms are equipped with a kitchen with a fridge.

Hotely v okolí Hals

V důsledku malého množství ubytovacích zařízení v Hals jsme rozšířili nabídku výsledků také o ubytování v blízkém okolí Hals. Tato další ubytovací zařízení jsou řazena dle vdálenosti od Hals.


2. Dronninglund Slot 

Foto: Dronninglund Slot
Lokalita: Dronninglund
Vzdálenost: 10.2 km
Pokojů: 22
Hodnocení hostů
85 %

Offering a terrace and views of the garden, Dronninglund Slot is set in Dronninglund in the Nordjylland Region, 11 km from Voergaard Castle. Guests can enjoy the on-site restaurant. Each room is equipped with a flat-screen TV.


3. Dronninglund Hotel StarStarStar

Foto: Dronninglund Hotel
Lokalita: Dronninglund
Vzdálenost: 10.3 km
Pokojů: 70
Hodnocení hostů
64 %

Situated in Dronninglund town centre, Hotel Dronninglund offers free Wi-Fi and rooms with a TV and private bathroom with shower. The medieval Dronninglund Castle is 2 km away.

Pokoje

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí
osoby645 - 795 DKK za noc
Rodinný pokoj (2 dospělí + 2 děti)
osoby0 - 0 DKK za noc
Třílůžkový pokoj
osoby0 - 0 DKK za noc

3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: