Apartmány v Hals

Potřebujete ubytování v Hals ve více pokojích a s možností zajistit si vlastní stravování? Tak to Vás určitě zaujme naše nabídka apartmánů v Hals. U toho typu ubytování můžete očekávat samostatný apartmán, často složený z více pokojů, které jsou rozděleny na ložnice a společenskou místnost. Většina apartmánů v Hals má vlastní kuchyň nebo kuchyňský kout.
Řadit dle:


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

1. Apartment Hals 

Foto: Apartment Hals
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Situated in Hals, Apartment Hals provides accommodation with a terrace and free WiFi. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. The apartment features a TV. Aalborg is 35 km from the apartment.


2. Apartment Hals II 

Foto: Apartment Hals II
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Apartment Hals II is set in Hals. Complimentary WiFi is offered. The apartment is fitted with a TV and 2 bedrooms. The kitchen is equipped with a dishwasher. The apartment offers a barbecue. Apartment Hals II provides a terrace.


3. Hals Hotel ferielejlighed 

Foto: Hals Hotel ferielejlighed
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
97 %

Boasting barbecue facilities and a garden, Hals Hotel ferielejlighed offers accommodation in Hals with free WiFi and garden views. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen.

Hotely v okolí Hals

V důsledku malého množství ubytovacích zařízení v Hals jsme rozšířili nabídku výsledků také o ubytování v blízkém okolí Hals. Tato další ubytovací zařízení jsou řazena dle vdálenosti od Hals.


4. Three-Bedroom Holiday home in Hals 23 

Foto: Three-Bedroom Holiday home in Hals 23
Lokalita: Øster Melholt
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Three-Bedroom Holiday home in Hals 23 is set in Øster Melholt. This apartment also features free WiFi. The apartment has 3 bedrooms, a TV and a fully equipped kitchen that provides guests with a dishwasher and a microwave.

Pokoje

Prázdninový dům s 3 ložnicemi
osob308 - 937 DKK za noc

4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: