Ubytování v Hals

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Hals. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů a penzionů přímo ve městě, nebo i v okolí Hals, kde najdeme města Hou, Øster Melholt, Egense, Skelby a Aså.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

1. Holiday Home Hals with a Fireplace 05 StarStar

Foto: Holiday Home Hals with a Fireplace 05
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Holiday Home Hals with a Fireplace 05 is set in Hals. Guests have access to free WiFi. The holiday home features 2 bedrooms, a TV and a fully equipped kitchen that provides guests with a dishwasher, a microwave, and a washing machine.


2. Holiday home Kattegatvej StarStar

Foto: Holiday home Kattegatvej
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Holiday home Kattegatvej is located in Hals. Guests staying at this holiday home have access to free WiFi and a fully equipped kitchen. The holiday home comes with a TV and a living room. Aalborg is 36 km from the holiday home.

Pokoje

Dům se 4 ložnicemi
osob564 - 1369 DKK za noc

Hotely v okolí Hals

V důsledku malého množství ubytovacích zařízení v Hals jsme rozšířili nabídku výsledků také o ubytování v blízkém okolí Hals. Tato další ubytovací zařízení jsou řazena dle vdálenosti od Hals.


3. Two-Bedroom Holiday Home in Storvorde StarStar

Foto: Two-Bedroom Holiday Home in Storvorde
Lokalita: Egense
Vzdálenost: 2.6 km
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Two-Bedroom Holiday Home in Storvorde is set in Egense. This holiday home provides accommodation with free WiFi. This holiday home is equipped with 2 bedrooms, a living room and a fully equipped kitchen with a microwave and a fridge. A TV is provided.


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: